Evvett koskoca bir yılı daha geride bıraktık. Kapımıza dayanan yeni yıl için de parti hazırlıkları başlamış olsa gerek. Gecenin en büyük problemi olan şey ise ”Ben ne giyeceğim?!?” sorusudur. Bizde bu sorunuzun cevabına az da olsa yardımcı olmayı umut ederek kısa bir video hazırladık. Bu videoda değerlendirebileceğiniz 10 kombin bulunuyor.

Alışverişe çıkmadan önce dolabınızda giyilmeyi bekleyen, hiç giyilmemiş olan veya farklı kombinlenmeyi bekleyen kıyafetlerinize bir göz gezdirin derim. Ben de alışverişe çıkmak yerine dolaplarımızı değerlendirebilmek adına arkadaşım Zehra’nın dolabına ufak bir gezintiye çıktım. Ve işte sonuç…

İlk kombinimizde yeni yılın vazgeçilmez rengi kabul edilen kırmızı deri midi boy bir etek üzerine transparan bir gömlek tercih ettik. Bu tarz gömleklerin içerisine videoda da görebileceğiniz gibi şık bir büstiyer kullanabilirsiniz. Hem çok rahat hem şık olan pullu bir stiletto ile de görüntü bütünlüğünü sağlamak mümkün. Bu tarz bir kombini ev partisinde de, katılacağınız herhangi bir partide de rahatlıkla giyebilirsiniz.

İkinci kombin ise daha şık ve kadınsı kıyafetler tercih edenler için gelsin. Ön tarafı oldukça sade görünmesine rağmen, yüksek bel dar eteğin arkasında olan yırtmaç ve bluzun sırt dekoltesi kombinimizi oldukça renklendiriyor. Bu tarz ön-arka farkı olan sürprizli kombinleri ben çok seviyorum. Bluzun arkası hareketli ve etek desenli olduğu için de düz renk bir stiletto tercih ettik. Bunu da ev partisinden ziyade katılacağınız şık bir yemekte tercih edebilirsiniz.

Üçüncü kombini de sadelikten yana olanlar için seçtik. Düz siyah renk bir elbise çoğu gecenin kurtarıcısı niteliğindedir zaten. Siz de dolabınızda yer alan tek renk, sade bir elbisenizi (siyah olmak zorunda değil) şık bir şal veya büyük takılarla kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Dördüncü ve beşinci kombinleri de ”Pantolon rahatlığı candır” diyenler için seçtik 🙂 İlkinde yüksek bel ispanyol paça bir pantolonu aynı renk düz bir büstiyer ile kombinledik. Yıldız parça olarakta ince uzun beyaz bir ceket kullandık. Sizde 2 parça tek renk kıyafet üzerine zıt renk bir ceket veya kazak ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Diğer pantolon kombininde ise dar siyah bir jean üzerine beyaz bir bluz tercik ettik ve üzerine renkleri ile ön plana çıkmayan şık bir kürk (gerçek kürk değildir!) ile rengin ön plana çıktığı bordo bir stiletto kullandık.

Daha seksi parçalar tercih edenler de altıncı kombinde gördüğümüz gib sırt dekoltesi oldukça derin diz boyu bir elbise üzerine sonbahar-kış trendlerinde oldukça sık rastladığımız ufak ama uzun tüyleri olan beyaz bir kürk tercih edebilirler.

Ve gelelim eğlenceli ruhlara 🙂 Eğer eğlenceli ve hareketli bir ev partisine davetliyseniz kesinlikle yedinci kombini değerlendirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan mini bir tütü. Bu renkli tütülerin altına giyeceğiniz siyah kalın külotlu çorap ile hem mevsime hem de konsepte daha uygun olabilirsiniz. Bu eğlenceli kombinlerin altına mümkünse kalın topuklu düz renk ayakkabılar tercih edin derim. Üst taraf bu kadar hareketli iken alt tarafı sade tutmak daha profesyonel bir görüntü verecektir.

Yine bir ev partisine veya dışarıda katılacağınız danslı, hareketli bir yılbaşı partisine uygun diğer bir kombin de sekizinci kombinimiz. Askılı pullu bir elbiseyi daha şık bir partide tercih edebilecekken, söylediğimiz konseptlere uyması için aynı elbisede ufak bir siyah bluz detayı ile de değişiklik yapabilirsiniz. Böyle bir kıyafette bootieler de oldukça şık duracaktır.

En sevdiğim renklerden çok severek kullanacağım bir dokuzuncu kombinde sıra. Her mağazada rahatlıkla bulabileceğiniz gold veya silver bir eteği, kolları volanlı bir bluz ile kombinleyebilirsiniz. Bir renk patlatmak isterseniz kemerde renk verip ayakkabıyı nude renk tercih edebilirsiniz.

Son kombinimizde de bu sefer daha uzun bir tütü seçtik. Bu tarz bir tütüyü de daha salaş ve uzun bir kazak ile kullanabilirsiniz. Sadece renklere sahip olan bu kombine bordo bir stiletto ile de renk katmak istedik.

Umarım şimdiden aklınızda birşeyler canlanmıştır 🙂 Şimdiden hepinize sağlıklı, aşk dolu harika bir yıl diliyorum.

Dolabını bize açan Zehra Kar‘a ve çekimlerde bize eşlik eden sevgili kedisi Muazzez‘e teşekkürler.

Tüm sorularınız için buraya >> tıktık.

Yeni videolar için de Youtube kanalımı takipte kalın >> tıktık.

Sevgiler,

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here