Bu sene yağmur, kar, kıyamet geçen günler hariç kışın kalan kısmında bile sürekli giydiğim spor ayakkabılar, botları 2. plana atmama sebep olmuştu. Soket çoraplarla ayakkabıları süsleyebildiğimiz için üşüme gibi bir derdimizde ortadan kalkmış oldu. Özellikle son 1 senedir için dışım spor ayakkabı… En son ne zaman topuklu ayakkabı giydiğimi hatırlamıyorum bile. Sizlerin de bir çoğunun bu durumu yaşadığına eminim. Eğer günlük hayatta spor ayakkabıları çok tercih etmiyorsanız bile en yeni cicilere beraber baktıktan sonra fikrinizin değişeceğine inanıyorum 🙂

Ayaklarınızı rahat ettirmenin tam zamanı!

Kıyafetlerden ziyade ayakkabılara olan zaafım, umarsızca ve düşünmeden alım yapmama sebep oluyor 🙂 Son zamanlarda aldığım spor ayakkabılardan bir kısmı için de ufak bir de video hazırladım. Bunlar ve bunlara benzer sezon trendleri doğrultusunda bulduğum bir kaç çeşidi de paylaşıyor olacağım. Tercihlerinizi yaparken en önemli şey, değişikliklere açık olmanız. Renklerden kaçmayın derim. Ben bunu neyle giyeceğim sorusunu da özellikle bu dönemde duymak dahi istemiyorum. Şuan tamamen istediğiniz gibi giyinme zamanı. Uyumsuz ve zamansız!!

 

**

Videodaki ayakkabıların slaytını da aşağıda görebilirsiniz. Bazılarını yurtdışından aldığım için linklerini bulamadım. Bulabildiklerime ulaşmak için de görsellere tıklamanız yeterli.

**

Benim en çok sevdiğim ve yenisi çıktıkça kendime engel olamadığım sevgili Adidas ayakkabılar 🙂 Bu markaya karşı rahatlığı ve güzel çeşitleri sayesinde ayrı bir tutkum var. Günlük hayatta kullanılabilecek, bulduğum ve sizin de beğeneceğinize inandığım bazı modelleri aşağıda görebilirsiniz.

 

**

Günlük kullanıma uygun farklı markların da spor ayakkabıları bulunuyor. Tercih edebileceğiniz bazı çeşitler,

 

**

Koşu veya antrenman yaparken kullanabileceğiniz rengarenk, iç açıcı ayakkabılar var artık. Önceden bu kadar fazla markaya ait bu kadar seçenek bulunmuyordu. Sağlıklı yaşam ve spora gösterilen yoğun ilgi spor ayakkabıların da çeşitlenmesine vesile oldu.

Sorularınız ve görüşleriniz için bana ulaşabilirsiniz tıktık 🙂

Sevgiler,

 

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here