Palladium’da çokta güzel çokta cici şeyler var 🙂 24 Temmuz Pazar gününe kadar duracak olan özgün tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı rengarenk standlara muhakkak uğrayın derim. Bir çoğunda bu etkinliğe özel indirimler de mevcut. Ben de hepsini tek tek gezdim ve size de gitmeden bir ön bilgi vereyim istedim.

Palladium

Benim ilgimi çeken standlardan biri olan Mon Joie küçük büyük herkesi kendine çekmeyi başarmış diyebilirim. Gaziantep’ten gelen ve hepsi el yapımı olan ayıcıkların fiyatları 50 ile 160 TL arasında değişiyor. Burada bulunmayan daha büyük boylarında ise fiyatlar 1000 TL’ye kadar ulaşabiliyormuş. Büyükler için çok orijinal, küçükler için de sağlıklı bir hediye seçeneği olabilir.

Mon-Joie

Mon-Joie-Oyuncaklar

Bir diğeri ise Meral Saatçi‘nin harika takı tasarımlarının yer aldığı stand. Hepsini tek tek yakından inceledim ve çok sevdiğim parçalar oldu. Gümüş ve doğal taş olan bu takılar trendlere oldukça uygun ve üzerilerindeki figürler çok sevimli duruyor. Fiyatlar da 130 ile 350 TL arasında değişiyor.

Meral-Saatci-Stand

Meral-Saatci

Meral-Saatci-Bileklik
Bunlar benim favorilerim >> 140 TL

Ve sırada ki standımız size de tanıdık gelecek olan Azza Vera. Sevgili İrem Onarım‘ın tasarımı olan desenler ve kıyafetler oldukça dikkat çekici. Çok genç ve güler yüzlü İrem’e de başarılarının devamını diliyorum 🙂 Şuanda Azza Vera’da bu etkinliğe özel indirim de mevcut. İspanyol paça, desenli, kumaş pantolonların satış fiyatı 175 TL iken 150 TL’ye buradan almanız mümkün. Aynı şekilde 380 TL satış fiyatı olan aşağıda görebileceğiniz kot ceketler ise burada 280 TL’ye satışa çıkmış durumda. Bunun dışında kendi Websitesinde, Lidyana, N11 vb. sitelerde satışı bulunuyor. İşlemeli kot ceketlerinden kimonolara, fularlardan kovboy şapkalarına bir çok trend parçayı da burada bulabilirsiniz 🙂

Azza-Vera Azza-Vera-2 Azza-Vera-Kot-Ceket Azza-Vera-Stand

Ve gelelim Marble&Co‘ya. Müjde Kar ve Rabia Turgay’ın markası olan Marble&Co’da çeşit çeşit tasarım gömlekler ve gömlek elbiseler bulmak mümkün. Orada ürünlere bakarken sohbet etme şansı bulduğum sevgili Müjde’ye ise samimiyeti için buradan tekrar teşekkür ediyorum 🙂 Kendi tarzıma oldukça uygun bulduğum bu gömlekleri sizin de yakından görmenizi tavsiye ederim. Ayrıca kendi Websitelerinden, Lidyana‘dan ve 365İst‘ten de satın alabilirsiniz.

Marble-co-stand

Denge-Bileklik
Her bir şeklin ayrı bir anlamı olan denge bileklikleri de ilgililere duyurulur >> 120-300 TL

Marvle-co-Gomlek

Son olarak da Pinolini ve Pidi Pidi kardeş markalarının standına gidelim. Çocuk aşığı biri olarak ben standın başından ayrılamadım diyebilirim. Ürünleri tamamen organik ve doğal olan bu markaları kendi Websitelerinden, Lidyana‘dan veya Beymen‘den temin edebilirsiniz.

Pinolini-ve-Pidi-Pidi

Pinolini
Bu cici mayolar şuanda indirimde >> 175 TL

Pidi-Pidi Pidi-Pidi-Ayakkabilar

Bunların dışında daha farklı ürünler ve standlar da bulunuyor. Ben bu tarz etkinlikleri çok seviyorum. Hem gezmesi çok keyifli oluyor hem de mağazaların dışında farklı bir konseptte olması beni daha çok heyecanlandırıyor. Bu yüzden Pazar gününe kadar sürecek olan bu etkinliğe bir uğrayın derim 🙂

Bu markalara ulaşmak isterseniz veya sorunuz var ise bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler..

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here