Lotta23’ü keşfettiğimiz Moda turumuzda günlük hayatımda sürekli kullandığım rahat parçalar tercih ettim. 80’lerin modernize edilmiş hali olan bu kombini günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modada zamanın bu tekerrür ediyor hali, ilerleyen zamanlarda hangi yılları modernize ediyor olacağımıza dair bir merak uyandırmıyor da değil 🙂

Bu yıl en severek aldığım parçayı soracak olursanız da hiç düşünmeden Mehry Mu püsküllü çantam derim. Her kıyafetimin tamamlayıcı parçası oldu. Türk bir tasarımcıya ait olduğunu öğrendiğimde ise çok gurur duydum. Güneş Mutlu’nun bu tasarımlarını hem çok başarılı hem de çok kaliteli buluyorum. Fiyat bilgisi edinmek ve çeşitleri görmek için Lidyana ve Beymen ‘in web sitelerine bakabilirsiniz.

IMG_0244

**

Havada hafif bir bahar kokusu olduğu an ilk işim deri ceketimi üstüme atmak oluyor. Benim kesinlikle vazgeçilmez parçalarımdan biri ve modası asla geçmiyor. Bu sene bu ceketi mağazalarda göremedim. Ama yeni sezon deri ceketler de oldukça güzel görünüyor.

Mango Deri Ceket
Ceket, Mango

**

Son 2 sezondur özellikle ayakkabılarım ve jeanlerimin üzerinde çok sık rozet kullanıyorum. Bu ufak detaylar, çok sevdiğiniz ve sürekli giydiğiniz parçalardan sıkılmanızı da engelleyecektir. Benim kullandığım göz detaylı bu rozet bir arkadaşımın hediyesi olduğu için link paylaşamıyorum ancak siz de farklı rozetlerle kıyafetlerinize renk katabilirsiniz.

80’li yıllarda trend olan ve 90’ların düşük bel modasından sonra tekrar hayatımıza giren yüksek bel jeanleri ise çok severek kullanıyorum. Kesimi ve duruşu oldukça hoşuma giden bu jean’i açık mavi, koyu mavi ve siyah renk seçenekleriyle beraber Pull & Bear‘da bulabilirsiniz.

**

Adidas Superstar spor ayakkabılar da bize geçmişi yaşatan parçalardan biri. 90’larda çok trend olan bu ayakkabılar son zamanlarda da oldukça revaçta. Bir çok kıyafetinize kolayca uyum sağlayacak Superstar çeşitlerini görmek için de fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Spor ayakkabılarla, oxfordlarla hatta topuklu ayakkabılarla bile rahatlıkla kullanabildiğimiz soket çorapları da unutmamak lazım. Önceden çorapların bu şekilde gözükmesini çok tercih etmezdik ancak şimdi bir çok kişi bu şekilde giymekten çok keyif alıyor. Bu trend size çok uygun görünmese de bence denemelisiniz. Kullandıkça alışacağınız, alıştıkça daha çok kullanacağınız bu çoraplar kıyafetlerinize neşe katacak 🙂

Bir başka örnek kombin -> Çorapları seviyoruz.

**

Çekim boyu bizi hiç yalnız bırakmayan davetsiz misafirimize de buradan sevgiler 🙂

Davetsiz Misafir
Şapka, Zara | Gözlük, Hugo Boss | Şal, Pull&Bear

**

Bu çekimde başarılı fotoğraflara imza atan Akın Akarsu‘ya kocaman teşekkürler…

**

Detaylarını görmüş olduğunuz bu güzel cafe hakkında ki postum için de -> Lotta23 

**

 

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here