Yazın en güzel tarafı şüphesiz deniz tatilleri. Deniz, kum, güneş 3’lüsü yanında pozitif enerji ve eğlence ruhu hoşgelsin 🙂 Bu tatillerde tüm kadınların ortak derdi istedikleri en güzel bikiniyi bulabilmek. Yetmezmiş gibi bir de bikinilerini tamamlayacak trend aksesuarları itinayla seçebilmek.

Ben de tercih etmiş olduğum bazı bikiniler için kombin postu hazırlamak istedim. Son zamanlarda aksesuar olarak en çok tercih edilen hasır şapka benim de kombinlerimin en önemli parçası niteliğinde. Bir diğer önemli aksesuar ise bikini üstleri. Bunlar için hazırladığım alternatifler ise aşağıda sizleri bekliyor.

Bu yaz en severek kullandığımbikinilerden biri yüksek bel H&M bikinim. Bel kısmı ve bacakları çok kısa olmayan kadınların tercih edebileceği güzel bir seçenek. Güneşlenirken de bel kısmını kıvırmanız yeterli oluyor. Bikinilerle ilgili daha önce çok geniş içerikli bir post hazırlamıştım. Benim tercih ettiğim 3 tarz bikininin alternatifleri ve daha fazlasını orada bulabilirsiniz. Eğer bakmadıysanız yaz bitmeden muhakkak bir göz gezdirin derim >> tıktık.

Beyaz-Bikini
Bikini, H&M | Gömlek, H&M | Şapka, Polo Garage
Ozge-Arin
Güneş Gözlüğü, Moncler

Bikinilerimizin üstüne yıllar önce sadece bir pareo bağlarken şimdi ise uzun tül elbiselerden püsküllü kimonolara, günlük kullanıma da uygun gömleklerden dantel pantolonlara bir çok seçenek bulunuyor.

Mickey-Mouse-Arka
Gömlek, H&M

İşte bunlar için de bir kaç seçenek,

**

Bir sonra ki favorilerden biri ise dekolteli çapraz bikiniler. Eline aldığınız zaman bu nasıl bir şey ya? Nereden nasıl giyilir bu? gibi soru işaretleri oluşturan bu bikinileri giydiğiniz zaman nasıl da güzel duruyor bir bilseniz 🙂 Bu yüzden ben hep derim ki, önyargılı olmayın, deneyin, deneyin, deneyin.

Bu bikinin alternatifleri için de >> tıktık.

Bikini
Bikini, Penti | Hasır Şapka, Polo Garage
Penti-Bikini
Kimono, Mango

Peki ya hasır şapkalar?

Ben onları çok seviyorum ve sizinle bulduğum bazı seçenekleri paylaşmak istiyorum. Bunların yanında Polo Garage ve Accessorize mağazalarına da bakabilirsiniz.

**

Bu tatilde tercih ettiğim bikinilerden son olanı ise yüksek boyun Penti bikinim. Bu bikiniler güneşlenmeye pek uygun değiller ancak akşamüstü son deniz sefanızdan sonra gölgede oturup dinlendiğiniz zaman dilimine uygun bir bikini oluyor kendileri.

Bu bikiniler için de alternatifler için >> tıktık.

IMG_7509
Bikini, Penti

Boyunlu-Bikini

 

Instagram ve Snapchat >> ozge.arin

Sevgiler,

 

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here