Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’da 4.günün kapanışını yapan Brand Who, adeta beni büyüledi diyebilirim. 2012 yılında kurulan bu marka çok genç olmasına rağmen, kısa sürede dikkat çekebilmiş başarılı tasarımlar içeriyor. Adının ‘Brand Who’ olmasında ki espri ise, Brand Who erkeğinin centilmen kimliği ile markayı herkesle paylaşmak ve onu tercih eden kimse onun markası yapmak.

Bence çok içten 🙂

Untitled-1background

Untitled-2
Defile Görselleri, Vogue | Tasarım, Özge Arın

Moda ile çok yakından ilgilenmeme rağmen erkek modasına uzak olduğum bir gerçek. Dolayısıyla moda haftasına kadar bu markaya çok vakıf değildim. Ancak izledikten sonra eğer erkek olsaydım kesin bu tarz giyinirdim dedim! Koleksiyonda salaş parçalar, eli geçen kol boyları ve çeşitli aksesuarlar dikkat çekiyor.

Günlük hayatımda daha rahat ve cool parçalar tercih ettiğim için bazı Brand Who tasarımlarının bizler için de makul olabileceğini düşünüyorum. Özellikle boyfriend jean akımı ve ardından trend olan oversized kıyafetler, bu parçaların da tercih edilebileceğini destekler nitelikte.

Ve işte benim favorim,

 

 Şahsen sadece tasarımlarını değil, moda haftasında ki showunu da çok sevdim. O rahat, fresh ve cool erkek stilini bana gerçekten hissettirdi diyebilirim. İnstagram hesabımdan defile sırasında çektiğim videoya, Brand Who’nun hesabından da farklı ve çok keyifli fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Şimdi bu defilenin full videosu ile sizi başbaşa bırakıyorum 🙂

**

Kaynak: Stuart C. Wilson/Getty Images

**

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here