18.5 C
İstanbul
7 Haziran 2023, Çarşamba
Ana Sayfa Hakkımda

Hakkımda

Selam! Ben Özge

Bloğuma hoşgeldiniz 🙂 Hakkımda birşeyler öğrenmek istiyorsanız çok doğru bir yerdesiniz. Ben kimim? Neler yaparım? Neden buradayım? İşte cevabı…

1988 Eskişehir doğumluyum. Üniversite hayatıma İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü ile başladım. 5 yıllık lisans eğitimim ardından Cambridge, İngiltere’de İşletme yüksek lisansımı tamamladım. Bu süre zarfında da eğlenceli ve hareketli hayatımın en önemli parçası ‘MODA’ oldu. Modaya 7 yaşında annemin topuklu ayakkabılarını giyerek başladım 🙂 Kendimi bildim bileli alışverişe düşkün bir insanım. Sadece kendim için değil başkaları için de alışveriş yapmayı ve farklı kombinler yaratmayı çok severim. Bu yüzden almış olduğum eğitimlere rağmen İngiltere’den döner dönmez hepsiburada. com da Moda kategorisine giriş yaparak hayallerime ilk adımımı attım. Ve bundan sonra İMA(İstanbul Moda Akademisi)’da Stil Danışmanlığı kısa eğitimi ardından da Kumaş ve Lifler eğitimi ile kendimi bu alanda geliştirmeye başladım. Şuanda da İMA‘da profesyonel gelişim programlarından Moda Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya ile Styling‘i bir arada alıyorum.

Saatlerce bıkmadan alışveriş yapabilme özelliğine sahibim. Trendleri yakından takip edip, karakter ve vücut tipi analizine göre kim ne giymeli yorumlamayı çok severim. Bu yüzden bu zamana kadar çevremdeki tüm arkadaşlarım özellikle özel günlerde muhakkak bana danışırlar. Kıyafetlerinden ayakkabılarına, saçlarından makyajlarına her bir detay için keyifle ve özenle yardımcı olurum. Durum böyle olunca ben de blog yazmaya karar verdim. Bundan sonra bildiğim ve paylaşmak istediğim her şey burada olacak. Her türlü sorunuz veya olumlu/olumsuz yorumlarınız için İletişim bölümünden bana mail göndermeniz yeterli.