Günlük kıyafetlerimde her zaman daha rahat ve spor-şık olanları tercih etmeye çalışıyorum. Bu yüzden de klasik kıyafetlerin veya şık elbiselerin altına giydiğim spor ayakkabılar bu yaz ki favorilerim arasındaydı. Havaların cayır cayır sıcak durumu kendini daha yumuşak bir hale bırakırken bu uzun kollu, kloş, mini elbiseler dolabımdan çıkmaya başladılar bile. Ben bunlara kısaca ”Elbise’nin Bahar Hali” diyorum 🙂 Yazın serin akşamlarında genelde askılı veya kısa kollu bluzların üstüne ince bir şey almayı tercih ettiğimden dolayı bu elbiseler benim için Ağustos ve Ekim ortası arası elbiseleridir. Yağmurlu veya daha serin havalarda çizmelerle de çok güzel kombinlenebiliyorlar.

4

Kombin çekimi için Bağdat Caddesi’nde yapmış olduğumuz ve Youtube kanalımda ki ilk tanıtım videomu da aşağıda görebilirsiniz. Bundan sonra Moda ve Yaşam üzerine keyifli videolar hazırlamaya devam ediyor olacağız. Bu yüzden abone olup takipte kalmayı unutmayın lütfenn 🙂

**

**

8
Elbise, Zara

**

İşte bu cici elbiselerden sizin için seçtiklerim 🙂

**

Çok fazla babet giymeyen bir insan olmama rağmen en çok severek kullandığım yaz ayakkabılarımdan biri de geçen sezon Pull&Bear‘dan almış olduğum bu deri babetlerdir. Bu tarz daha bohem görünümlü elbiselerin altına bunun gibi hippi stili bir babet veya spor bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

1
Babet, Pull&Bear

**

12
Güneş Gözlüğü, River Island

Bir sonra ki postumda ve/veya videomda görüşmek üzere.

Sevgiler…

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here