Bomontiada’yı eğer hala keşfetmediyseniz çok şey kaçırdığınızı söyleyerek postuma başlamak istiyorum. Yeme-içme ve etkinlik gibi bir çok alan barındıran eski Bira Fabrikası, yeni adıyla Bomontiada insana gerçekten mutluluk veriyor diyebilirim. Büyük bir avluya sahip olduğu için açık havada çok keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Tüm etkinliklere ve detaylı bilgiye kendi Facebook sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Bizim ilk durağımız The Populist oldu. İlk fotoğrafta arkada gözüken restaurant The Populist. İç dizaynıyla da beğeni toplayan bu restaurantta size tavsiye edebileceğim şeylerden ilki Hamburgeri, ikincisi ise Pale Ale markalı birası olur.

Sonra ki durağımız ise Delimonti oldu. Buranın da en önemli özelliklerinden biri hem özel kahvaltılık ve şarküteri ürünlerini bulabileceğiniz, hem envaye çeşit şarap kavına rastlayabileceğiniz hem de Anadolu’ya özgün tariflerin geleneksel yöntemlerle hazırlanmış modern sunumlarına şahit olabileceğiniz bir yer olması. Restaurant oldukça büyük ve çok hoş dizayn edilmiş.

Delimonti-Rest

Delimonti-sarap

delimonti-recel

Delimonti’nin hemen karşısında ise Babylon bulunuyor. Burada da gerçekleştirilen etkinlikleri takip etmek için Facebook sayfasına bakabilirsiniz.

delimonti

Sürekli etkinliklerin olduğu Bomontiada’da dün de açık hava sineması vardı. Force Majeure (Turist) filminin oynadığı açık hava sineması oldukça kalabalık olmasına rağmen güzel bir atmosfer ve ferah bir ortama sahipti.

IMG_8192

**

Ben Bomontiada için rahatlığımdan ödün vermeyerek siyah yüksek bel mini şortumu tamamlayan siyah basic bir tişört tercih ettim. ‘Yaz aylarında bot giyilir mi?’ önyargısına karşı olan biri olarak mini parçaları botlarla kullanmayı çok seviyorum. Özellikle yaz akşamlarında bunalmayacağınızın garantisini verebilirim 🙂

oa

Moncler-Gozluk
Güneş Gözlüğü, Moncler | Choker, Stradivarius | Tişört, Mango
Bank-Canta
Çanta, Bank (İngiltere) | Yüzükler, Mango
Bomontiada-Kombin
Şort, Twist | Kemer, Primark | Hırka, Batik

Twist-Sort

Elle-Bot
Bot, Elle

Tüm sorularınız için bana buradan veya Instagram DM’den ulaşabilirsiniz.

Sevgiler…

 

 

 

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here