Her zaman bir kadının en rahat ve cool halinin altına geçirdiği bir jean ve üstüne giydiği basic bir tişört olduğunu savunurum. Ancak trendler doğrultusunda raflarda yerini alan parçalar içerisinde de çok iyi alternatifler olabiliyor. Özellikle rahatlık açısından son 2 sezondur mağazalarda sıkça gördüğümüz ve 2016.17 Kış Koleksiyonlarında da rastlamaya başladığımız bu salaş pantolonlar gönlümü fethediyorlar. Bence bu tarz bol ve rahat parçalar insan psikolojisini de otomatik olarak etkiliyor. Duruşun, yürüyüşün hatta konuşma şeklin bile etkileniyor. Nasıl topuklu giyen bir kadın yürürken bir tık daha dikleşip o kadın duygusunu daha derinden yaşıyorsa, bu tarz salaş kıyafetlerin içerisinde de daha rahat, daha eğlenceli bir psikolojiye bürünebiliyor.

Velhasıl Balat gezimizin çekimlerimi için kendimi rahat ve keyifli hissedeceğim bir kombin seçimi yapmak istedim. Bu yüzden Mangodan yaz sezonunda aldığım ancak sonbahar aylarına da uygun bir kumaşı olan bu yüksek bel, bol paça pantolonu tercih ettim.
kombin-detay

Benim gibi bol pantolon severler için işte bazı alternatifler,

**

Mango yüksek bel pantolonu, yine Mangodan bu sezon aldığım kısa ve sırt detaylı beyaz bluz ile kombinledim. Kısa bluzlar hakkında da daha önce bir post paylaşmıştım. İlgilenenler>>tıklayabilir.

mango-bluz-arka

Bir Mehry Mu klasiği…

Çok sevdiğim ve kullanışlı bulduğum bu püsküllü çantasının yanında yeni ürünlerine de muhakkak bir göz gezdirin derim. Özellikle bu modelini ben çok sevdim >> Hammam Bucket.

mehry-mu-canta
Çanta, Mehry Mu

**

melissa-ayakkabi
Ayakkabı, Melissa

**
img_8879

Sorularınız ve görüşleriniz için bana mail atabilirsiniz.

Sevgiler…

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here