Bugün günlerden bahardı. Ama yarın ne olacağını malesef bilemiyoruz. Havaların bu dengesizliği hem ne giyeceğim ben afallamasına sebep olurken hem de sağlığımızın bozulmasına neden olabiliyor. Ama herşeye rağmen hep söylemiş olduğum gibi ben güneşi gördüğü zaman asla evde duramayanlardanım. Dolayısıyla bugün de soluğu Caddebostan sahilde aldım.

Önce ki postumda son zamanların trendi olan file ve transparan detaylardan bahsetmiştim. (bkz.) Geçen sezon bunu öngörmüşçesine almış olduğum ve giymek için sabırsızlandığım file tasarım H&M ceketimin bu havalar için uygun olacağını düşündüm.

H&M File Detay Ceket
Ceket, H&M | Atlet, Mango | Sütyen, H&M | Saat, D&G

Siz de muhakkak ufak bir ceket edinin derim. H&M’nin yeni sezon ürünlerinde bunu göremedim. Ama alternatif olarak bu çok hoşuma gitti ve almamam için hiçbir sebep göremiyorum 🙂

Mangonun bu sezon tüm ürünlerini çok sevdim. Eğer hala gitmediyseniz bir Mango mağazasına uğramanızı tavsiye ederim. Bu süet ceket başta olmak üzere hemen hemen hepsi çok güzel diyebilirim.

İlla ben de delikli, transparan birşey istiyorum derseniz de bu Twist ceketi değerlendirebilirsiniz.

Siz de benim gibi sütyenlerin hafif gözüken dantel detaylarını çok seviyorsanız, H&M’de ki seçeneklere muhakkak bakın.

Aksesuarlar kıyafetlerimizin ve oluşturduğumuz tarzın tuzu biberi adeta. Dolayısıyla kombininize uygun, aynı dilde aksesuarlar taşımanız önemli. Ben bu rahat ve günlük parçalara minimal ama bu tarzı yansıtan bir bilezik ve ona takım olacak nitelikte, son zamanların trendi serçe parmak yüzüğü tercih ettim. Harf yazılı, taşlı yüzükler de çok şık duruyor.

Aksesuar-Detay
Bilezik ve Yüzük, Mango

Ve olmazsa olmazım, güneş gözlükleri. Bu gördüğünüz geçen sezona ait bir Moncler gözlük. Karaköy’de Fransız Geçidi’nde ki vintage gözlüklerin yer aldığı Fashion At Eye bu sene ki ilk durağım olacak gibi. Dikkat çeken diğer markalardan biri de Gentle Monster.

Moncler-Gunes-Gozlugu
Güneş Gözlüğü, Moncler

İşte en sevdiğim… Son zamanlarda gerçekten çok severek almış olduğum Adidas M Attitude Revive Low spor ayakkabı. Çok rahatlar ve superstarlara biraz ara vermek istediğim şu dönemde çok iyi geldiler.

Adidas-Spor-Ayakkabi
Ayakkabı, Adidas

Bugün de spor ve rahat bir kombinle günü kapatıyorum 🙂 Genel olarak benim tarzım bohem ve doğal olduğu için tercihlerim de hep bu doğrultuda oluyor. Kendi tarzınızı keşfetmek, neyin içinde daha mutlu ve özgüvenli hissettiğinizi bulmak çok önemli. Bunu keşfettikten sonra ise yüzünde gülümseme, sırtınız dik istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmak adına çok yakında bir post paylaşıyor olacağım.

Bahar-Kombini

Sevgiler,

xx

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here